Slither.io-nasıl-oynanır

Slither.io-nasıl-oynanır

Partideki en büyük yılan nasıl olunur?

Slither.io, iPhone ve iPad’de (aynı zamanda Android cihazlarda ve masaüstü web tarayıcılarında) çok oyunculu bir oyundur ve oyuncuları rakip yılanları yok etmeye ve bir zamanlar onların iç organları olan parlayan noktalarla ziyafet çekmeye davet ederek kendi yılanınızı çok daha büyük hale getirir. süreç.

Slither.io, ilk ayında milyonlarca yüklemeyle şimdiden büyük bir hit oldu. Bu Slither.io ipuçları ve stratejileri, size bloktaki en büyük yılanı yapmanız için ihtiyaç duyacağınız tüm avantajı sağlayacaktır.

Temeller

Slither.io-nasıl-oynanır

Slither.io-nasıl-oynanır

 

Bu kılavuzun çoğu, Slither.io‘ya aşina olan oyuncular için gelişmiş taktikleri tartışacak olsa da, yeni oyuncuların oyunun temel kavramlarına aşina olmaması durumunda bazı temel bilgileri ele almak önemlidir.

  • Daha Büyük Olmak: Slither.io’nun temel amacı yılanınızı büyütmektir. Bunu, onları tüketmek için parlayan noktaları yönlendirerek yapacaksınız. Ne kadar çok nokta tüketirseniz, yılanınız o kadar büyük olur. Oyun, tüketilmeyi bekleyen küçük noktalarla dolu, ancak daha büyük noktalar (sizi daha da hızlı büyütecek) öldürülen diğer yılanların cesetlerinden geliyor.
  • Yılanları Öldürmek: Başka bir oyuncunun yılanını yok etmek için, yılanlarının kafasını kendi yılanınızın (veya başka bir oyuncunun yılanının) yan tarafına vurmaları için onları kandırmanız gerekecek. Benzer şekilde, hayatta kalmanız tamamen başka bir yılana kafa üstü çarpmama yeteneğinize bağlıdır.
  • Hız Patlamaları: Yılanınızın gitmesini istediğiniz yönde ekrana iki kez dokunup basılı tutmak, onlara bir hız patlaması verecektir. Bu, bir rakibi yok etmeye veya ondan kaçmaya çalışırken ihtiyaç duyacağınız avantajı sağlamanıza yardımcı olabilir. Bununla birlikte, hız patlamalarının bir bedeli vardır, yılanınız onları her kullandığınızda kısalır.

Hareketli Noktaları Yakalayın

slither-io-nasil-oyanir

slither-io-nasil-oyanir

Slither.io‘nun hedefleri tek bir cümleyle özetlenebilseydi, bu şu olurdu: yiyebildiğin her noktayı ye. Bu noktaların çoğu sabittir ve toplanması kolaydır. En büyük noktalar, düşmanlarınızın düşmüş bedenlerinden gelir. Ayrıca, boyunuza oldukça önemli bir artış sağlayabilecek üçüncü bir nokta türü de vardır.

Bu üçüncü tip nokta, her zaman hareket halinde olan hareketli bir noktadır. Etkileşime girmezseniz, ekranda yavaşça hareket ettiğini göreceksiniz – ancak takip etmeye çalışırsanız, kontrolden çıkan nokta sonsuza kadar yakalanmanızdan kaçmaya çalışacaktır.

Bu noktaları yakalamak için, bir hız patlaması elde etmek için ekrana iki kez dokunup basılı tutmak isteyeceksiniz. Bu hız artışı, onu ne kadar uzun süre basılı tutarsanız yılanınızın boyutunu küçültecektir. Bu nedenle, idareli kullanmak isteyeceksiniz. Parmağınızı doğru hızda takip etmek için kaçak noktanın üzerine koyun ve kısa sürede yılan midenizde olacaktır.

 

Bunu yapmak, yılanınızın daha küçük yılana çarpma riskini taşır, ancak doğru yapılırsa, dikkat çeken bir boa yılanı gibi rakibinizden hayattaki her bir parçayı sıkıştırabilirsiniz.