Minecraft Apk Tam Son Sürümü İndirin

Minecraft Apk, Mojang’ın bir arcade simülasyon oyunudur. On milyondan fazla indirmeye sahiptir ve Play Store’daki en yüksek ücretli 1 numaralı atari oyunudur. Milyonlarca oyuncuya katılın, sonsuz dünyaları keşfedin, blokları kırın, harika binalar yapın, silahlar yapın veya çetelerin dünyasında hayatta kalın.

Minecraft, canavarlar, kaynaklar, insanlar, gizli hazineler ve hayvanlarla dolu bir dünyayı keşfedebileceğiniz bir açık dünya oyunudur. Ya da kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. Bu oyunda her şey bloklardan oluşuyor. Aletler, silahlar yapmak ve sığınaklar inşa etmek için tahta, taş, demir, yiyecek vb. kullanın. Öğeleri toplamak için çevrenizi parçalayabilirsiniz. Bir şeyleri parçalamak, açlık seviyenizi düşürür. Açlık seviyenizi yenilemek için yemek yemelisiniz. Alet kullanmak enerji tüketiminizi azaltır ve açlık seviyeniz daha uzun sürer. Aynı zamanda bir çapraz platform oyunudur, böylece arkadaşlarınızı maceraya katılmaya davet edebilirsiniz.

Minecraft’ta hayatta kalma modunda en önemli rolü araçlar ve silahlar oynuyor. Onlar olmadan uzun süre hayatta kalamazsınız. Kırmayı kolaylaştıracak birçok araç var. Bazı temel aletler kazma, balta, kürek ve çapadır. Açlık seviyesindeki tüketimi azaltmak ve daha uzun süre hayatta kalmak için bu araçları oyunun başlarında kullanın. Hayvanları yemek için avlamak için silah kullanabilirsiniz. Kılıçlar ve yaylar birincil silahlardır. Hasarlarını ve dayanıklılıklarını artırmak için araçları ve silahları yükseltebilirsiniz.

Hayatta Kalma Modunda, hayatta kalmak için kaynak toplamaktan yapı inşa etmeye kadar her şeyi yapmalısınız. Birkaç gün içinde kaynakları toplamanız ve saklanmak için bir sığınak inşa etmeniz gerekiyor. Çeteler geceleri dışarı çıkıyor. Size ve sığınağınıza saldırabilirler. HP ve Hunger Bar’ınız var ve işten sonra acıkacaksınız. Açlık Çubuğunuzu yemeyip yeniden doldurmadığınızda HP kaybedersiniz. Eşyaların da dayanıklılığı vardır ve sonrasında kullanamazsınız.

Yaratıcı Mod’da kaynaklar, HP, Açlık veya çeteler hakkında endişelenmenize gerek yok. Sınırsız kaynağınız var ve istediğiniz her şeyi yaratabilirsiniz. Atlama düğmesine iki kez dokunarak içinde uçabilirsiniz. Hiçbir çete size saldırmaz.

Macera Modu, oyunculara zorluklar sunan sınırlı özellikli bir moddur. Bu modda uçamazsınız. HP, Hunger ve EXP çubuklarına sahip olacaksınız. Canavarlar sana saldıracak. Blokları çıplak elle kıramazsınız. Bir şeyleri kırmak için CanDestroy etiketine sahip bir öğeye ihtiyacınız olacak. Ayrıca, blokların bir CanPlace etiketi olması gerekir. Ancak o zaman bu blokları bir şeyler inşa etmek için kullanabilirsiniz.

Ayrıca Minecraft tarafından barındırılan özel çok oyunculu sunucular oluşturarak en fazla 10 arkadaşınızla oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız siz çevrimdışıyken bile sunucularınızda oynayabilir. Oyunun kurallarını belirleyebilirsiniz. Hadi, ne düşünüyorsun? Sitemizden Minecraft’ı indirin ve bu oyunla ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

minecraft-1.19-apk-indir

minecraft-1.19-apk-indir

 

Minecraft Apk Son Sürüm

Playmod android oyun bölümlerinin indirdiğiniz Minecraft Apk 1.19.60.20 en son sürüm versiyonudur.

Benzersiz Mini Oyunlar içeren Çoklu Sunucular
Yaratıcı Modda Dünyanızı İstediğiniz Gibi Oluşturun
Hayatta Kalma Modunda toplayın, üretin, İnşa Et ve Hayatta Kal
Çok Oyunculu Diyarlar
Kurulumu ve İndirmesi Kolay
Ücretsiz Oyun
Minecraft oyununda Full kullanabilmeniz için Minecraft oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

Minecraft Hileli Apk MOD Özellikleri

Minecraft Apk, bazı ilerlemelere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

Tam Sürüm
Ücretsiz İndirme
Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
Oyun İyileştirmeleri
Resmi sürümde bilgiler gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellik var. Bu nedenle Minecraft Apk, teşekkürler