Drift Max Pro – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu, sizi renkli, dekore edilmiş arabalarla dünyanın dört bir yanındaki muhteşem araba yarışlarına götürür. Yarış arabasını özelleştirdikten sonra, diğer oyunculara birlikte rekabet etmeleri için meydan okumalar gönderebilirsiniz. Kokpite girin, aracı çalıştırın ve direksiyon simidini ayarlayın, deneyim ve önünüzdeki zorluklarla dolu yeni savaşa hazır olun.

Drift Max Pro - Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

Drift Max Pro – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

drift max pro – araba yarışı indir

Çok oyunculu bir yarış pistinde yokluğunu yenerek skor tablolarında kim olduğunu iddia et. Dünyanın her yerinden birçok farklı oyuncuyla tanışma fırsatı; hepsi bu dünyada büyük bir şeye sahip olan birinci sınıf yarışçılar. Burada oyuncular, Classic Drift ve Racing olmak üzere iki farklı yarış durumundan birini geçti. Her halükarda zinde olsanız da, gerçek gücünüzü hemen öğrenmek için savaşa katılın.

Drift Max Pro - Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

Drift Max Pro – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

Drift Max Pro indir ücretsiz

Yarış arabasının boya rengini bir not ile özgürce değiştirebilirsiniz; Drift Max Pro artık oyuncuların iki renk stilini özelleştirmesine izin veriyor: normal boya ve mat boya. Çıkartma sistemi, hiçbir yerde ikinci bir versiyonda asla görülmeyecek benzersiz araba modelleri tasarlamanıza yardımcı olur. Ayrıca oyuncular, kapı ve kaput üzerindeki boya rengini genelden farklı olacak şekilde değiştirebilir; Özel semboller ve resimler yapıştırmanın yanı sıra kesinlikle daha ilgi çekici görünecektir.

drift max pro – araba yarışı oyna

Üstelik arabaya benzersiz renk ve şekillerde farklı pencereler monte etmek için Drift Max Pro’ya geldiğinizde her şey sınırsızdır. Hız, motor, fren gibi belirli parametrelerin yanı sıra tekerleklerin rengi de tarafımızca değiştirilebilir. Spoiler modelleri sizler için farklı modellerle gösterilmektedir. Özelleştirmekten çekinmeyin. Bununla da kalmayıp askı yüksekliği her amaca uygun birçok parametre ile sağlanmaktadır.

Drift Max Pro - Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

Drift Max Pro – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

drift max pro – araba yarışı tiramisu

Dünyanın birçok farklı ülkesinden yüzlerce yarışmacı ile kendinizi profesyonel yarışlara kaptırma fırsatı bulacaksınız. Ondan fazla sezon ve birçok farklı yarıştan geçen yüzlerce mücadele ile size son derece harika deneyimler sunmayı vaat ediyor. Sık ormanlar arasındaki patikada sık sık geçitten geçip dağa tırmanan binlerce insanın şahitliği ve tezahüratıyla sokakta olmaktan söz ediliyor.

Drift Max Pro - Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

Drift Max Pro – Yarış Arabaları ile Araba Sürükleme Oyunu

BASİTTEN PROFESİYELE FARKLI OYUN MODLARI

Drift Max Pro, çoğu oyuncu için mükemmel bir seçimdir; İster yarışta yeni olun ister deneyimli bir kahraman olun, yeteneklerine ayrılmış benzersiz modlar vardır. Şu anda size Günlük Pist Yarışı, Klasik Drift Yarışı, Slalom Drift vb. sunuyoruz. Aşağıdakiler gibi birkaç yol sunuyoruz: Her modda engeller fethetmeniz için sizi bekliyor.

KAMERA SEÇİN GÖRÜŞ AÇISINI DEĞİŞTİRİN

Drift Max Pro’ya geldiğinizde, yarışınızı kontrol edebilmeniz için üç farklı açıdan görüntülenecektir. Özellikle oyuncu kokpit içinden subjektif bir görüş seçerse bakış açınızı değiştirecek kamerayı seçebilirsiniz ya da seyirciden farklı bir görüş seçerseniz oyunun canlı, neşeli atmosferi sizi her zamankinden daha fazla heyecanlandıracaktır. Ayrıca rakibin hareketini yarış arabasının dışından en objektif bakış açısıyla gözlemleyerek uygun stratejiler yapmaktır.

ANA ÖZELLİKLER

 • Sürüklenmenin gerçekçi fiziksel özellikleri
 • Yeni nesil drift yarışları için grafikler
 • New York ve Tokyo gibi dünyanın en güzel şehirlerinden bazılarında bir tura katılın. Brooklyn
 • Amerika Birleşik Devletleri’nde gündüz veya gece Moskova, Rusya’daki Kızıl Meydan
 • Drift yarış makinenizin direksiyonuna geçebileceğiniz her araca erişebilirsiniz.
 • Kaldırımda en hızlı sürücü olmaya çalışın! Zaferler kazanmak ve gerçek bir yarış harikası olarak itibarınızı artırmak için arkadaşlarınıza ve dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı yarışın.
 • Drift yarış arabanız için yüksek performanslı bir yükseltme paketi oluşturun.

 

Drift Max Pro Apk Nasıl Yüklenir?

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

 1. Drift Max Pro Apk buradan indirin.
 2. Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
 4. Kurulum düğmesine dokunun.
 5. Arkadaşlarınızla paylaşın.

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkür ederim.