Modlama (oyuna ekleme), oyundaki sizlerin harika bir oda ve modlar, kendi amaçlarını açık Minecraft dünyalarına yönelik araçlara yönelik olanaklara sahiptir.

Minecraft modlamanın en güzel biri, herkesin ve herkesin bir olacaklarından dönüşlerini ekleyebilmesidir. Kendi modlarınızı yaratarak, oluşan toplulukla paylaşım ve bazı harika oyun içi aşılama konusunda ün kazanmaya alışın!

Ayrıca kullanıcı oyun modları indirebilir, yükleyebilir ve yeniden tasarlama oyunlarının yollarında sürekli bir evrim yaratabilirsiniz.

 Minecraft’ta Modları Nasıl İndirilir ve Yüklenir

Kendine özgü kod yazmadığınız ve kendi modunuzu oluşturmadığınız süre boyunca, bu dünyadasını deneyimlemeye başlama en iyi yolu, hazırlıksız. İndirdikten sonra oyununuza kolayca yükleyebilir ve hemen başlayabilirsiniz! Aşağıdaki talimatları izleyin.

Minecraft Modları Nasıl İndirilir ve Kurulur

Minecraft Modları Nasıl İndirilir ve Kurulur

Modları İndirmek için

Bir Minecraft kurtarılması için MinecraftMods veya LearnToMod platformu gibi bir siteye geçiş , kullanıcı tarafından oluşturulan modlar üzerinden geçiş yapmak için düşünülen modlar. Daha fazla satın almak için yorumunu kullanabilir, ardından Kod İndirin ile gidebilir ve bir kendi LearnToMod’dan yararlanabilirsiniz.

Modları Yüklemek için

Minecraft dünyanızın bir yedek dosyasını oluşturun. Yeni modda bir şeyler ters giderse diye mevcut dünyanızı kurtarmak önemlidir. Bu, orijinal klasörünüze erişmenize ve orijinal oyununuzu, ayarlarınızı ve yaratıcılığınızı korumanıza olanak tanır.
Minecraft Forge’ı indirin . Bu üçüncü taraf aracı, farklı Minecraft dünyalarınıza kolayca mod eklemenize yardımcı olacaktır. Oyunu bir sonraki başlatışınızda, Forge adlı yeni bir profiliniz olmalıdır. Buna giriş yapmak, onları yeni oyununuza uygulayabileceğiniz Modlar adlı yeni bir menü seçeneğine erişim sağlayacaktır.
Uyumlu modları indirin. Yeni indirdiğiniz eklentilerin erişilmeye hazır olduğundan emin olun. Tam kurulum için bunları yeni bir klasöre taşımamız gerekecek.
Dosyaları /mods/ kopyalayarak modları kurun.

Modlarınızı seçin ve vitrin.

Modları çalıştırdığınızda, doğrudan doğrudan oyunlarınızı önereceğinizi gösterirsiniz!

Diğer Oyuncu Modlarını Özelleştirme

Sizin için ekle ekstra bir ödeme, başka bir şeyden bir moda nasıl düzgün bir şekilde çalışacaktır. Bu istek et:

Ne görmek için modu test edin ve almanız gerekir.

Kodu okuyun ve çizin. (Kod tasarımının bir nevi değerleridir.)

Koda bir eklemeyin ve nereye götürmek için plan yapın (örneğin, kendine ait veya başka bir kişin içinde).

kodlama

test edin, test edin, test edin!