Mobile Legends : Bang Bang’de Beatrix, rakip kadrodan bağımsız olarak oyuncuya birçok seçenek sağlayan kapsamlı bir yetenek setine sahip bir nişancı kahramandır.

Sonuç olarak, sıralama eşleşmelerinizde neredeyse kesinlikle yetenekli bir Beatrix oyuncusuyla karşılaşacaksınız. Koridor aşamasında, onu nasıl karşı seçersiniz?

Şafak Vakti Askeri çetin bir düşman ama ona karşı şansı olan üç kahraman var.

 

Ayrıca şunu da okuyun: Mobile Legends’ta Karina’ya nasıl karşı koyulur?

Mobile Legends Bang Bang’de oynarken Beatrix’e karşı koyabilecek 3 Kahraman:

1. Natalya

Mobile Legends : Bang Bang

Mobile Legends : Bang Bang

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Şafak Vadisi’nde Natalia, Beatrix gibi yumuşacık kahramanları hedef alan acımasız bir suikastçıdır.

Öncelikle, Natalia’nın kıyafeti doğal olarak ona yüksek düzeyde hareket kabiliyeti sağlıyor, bu da Renner ve Bennett’in ateşli silahlarına karşı avantajlı.

Beatrix, Natalia’nın basit Claw Dash ve Hunt kombinasyonu tarafından bayılır. Karşı koyamadan, Dawnbreak Soldier çoktan gitmiş olacak.

 

2. Clint

Mobile Legends : Bang Bang

Mobile Legends : Bang Bang

Suikastçı oynamak istemiyorsanız, bunun yerine nişancı olarak oynamayı seçebilirsiniz çünkü Clint, Beatrix’e karşı iyi bir seçimdir. Natalia’nın hareket kabiliyetinden yoksun olsa da, bir Beatrix’i kolayca paramparça edebilecek kadar büyük bir hasarla bunu telafi ediyor.

Quick Draw, oyunun başlarında oldukça etkili bir taciz etme becerisiyken, Grenade Bombardment, Clint 4. seviyeye ulaştıktan sonra bir öldürmeyi neredeyse kaçınılmaz hale getiriyor.

İki hareketli nişancı kahraman olan Wanwan ve Karrie, Beatrix’in etrafından hızla koşarak ateşinin bir kısmından kaçmakta başarılı olabilir, ancak Clint’in erken oyun hasarı çok yüksek olduğu için bunu yapmasına gerek yoktur.

3. Lancelot

Mobile Legends : Bang Bang

Mobile Legends : Bang Bang

Lancelot, Beatrix’in ultisinden kaçacak ateş gücüne ve teçhizata sahip bir suikastçıdır.

Lancelot’un becerilerinin tümü, Beatrix’in birçok yeteneğini geçersiz kılan kısa çizgiler içerir. Bennett’in Öfkesi, Nibiru’nun Tutkusu ve Renner’ın Apatisi, Thorned Rose veya Phantom Execution kullanılarak önlenebilir, yani Lancelot’un 1’e 1 maçta kazanacağı neredeyse kesindir.