Dosya Boyutu: 141,89
Mevcut Sürüm: 3.4.1
Son Güncelleme: 10 Aralık 2022

Subway Surfers (MOD APK, Sınırsız Para/Anahtar/Tüm Karakterler), artan hızı ve zorluğu ve oyuncuların eğlenmesi için çok sayıda komik içeriği olan eğlenceli bir oyundur.
Engel oyunları, oyuncudan her zaman beceri gerektiren bir oyun türüdür. Subway surfers mod apk, onlara tamamen erişilebilir bir oyun sunuyor, ancak çoğu kişi için ne kadar uzak olduğu bir sorun. Becerilerini geliştirmek ve yüksek puanlar almak için çok zaman harcayacaklar. Eşzamanlı olarak, oyunlarına devam etmelerine ve devam etmelerine yardımcı olacak araçlar her zaman olacaktır. Bu nedenle, her zaman herkesin elde edebilmesi gereken eğlenceli zamanlar sağlar. Heyecan verici bir eğlence oyunu bulmak istiyorsanız, Apk metro sörfçüleri modunu görmezden gelemezsiniz.

 

Subway Surfers APK İndir Son Sürüm 2022

Subway surfers modu, size herhangi bir oyuncunun deneyimlemekten hoşlanacağı bir grafik sunar. Aynı türdeki diğer oyunlar gibi, Mod metro sörfçülerinin ortamı da her zaman sonsuza kadar süren bir şeydir ve bundan sonra başınıza ne geleceğini bilemezsiniz. Bu nedenle, her oyuncunun dikkat etmesi gereken faktör de budur ve bu oyunun güzel ortamından gözlerini ayırmak kolay değildir.

Subway surfers mod apk ile oyuncular karakteri üçüncü bir bakış açısıyla kontrol edecek ve ortaya çıkanları gözlemleyecek. İşiniz, bundan doğru bir şekilde kaçınmanın bir yolunu bulmaktır. Ancak bu kadar basit bir oynama şekli oyuncuların oynamasını zorlaştırıyor mu? Cevap, bu faktörler başınızı ağrıttığında olacaktır çünkü belirli bir puana ulaştığınızda her şey her zaman hızlanacaktır. Yani yüksek hızla üzerinize doğru koşan gemileri alt etmeye çalışmalısınız. Apk metro sörfçüleri modu artık birçok oyuncu için yeni bir isim değil ve devam eden birçok sezonu var. Bu oyunun bir özelliği de sezon yeni bir sezon geçtiğinde mekanın değişmesi ve çevre unsurunun da birçok yeni unsurun ortaya çıkmasıdır. Başka bir deyişle, oyuncuların bir ülkeden diğerine seyahat etmesine izin verilir. Mevcut güncelleme için oyuncular ABD’nin en büyük şehri New York’a geri dönecekler.

Subway Surfers apk, son sürüm indir

Subway Surfers modu, size tamamen anlaşılması kolay, ancak birçok oyuncunun oynaması için daha az zorlayıcı olmayan bir yol sunar. Üç tren yolu ile düz bir eksende otomatik olarak koşacak karakteri kontrol edeceksiniz. Sadece yatay olarak kaydırarak bu üç parça arasında ileri geri hareket edebilirsiniz. Aynı zamanda yol üzerindeki engelleri zıplayarak veya geçerek aşmaya da çalışmanız gerekiyor. Bu engeller bloklar veya önünüze gelen bir gemi olabilir. İşiniz bunlara hızlı bir şekilde yanıt vermek ve çözmektir. Pek çok oyuncu için tamamen erişilebilir, ancak karakterinizle tutarlı bir şekilde çok ileri gidemezsiniz. Mod metro sörfçüleri, çarpanı artırmak için görevler gerçekleştirmeyi amaçlar çünkü bu sayıyı artırdığınızda elde edeceğiniz puan da artacaktır. Aynı zamanda, zorluklar bu oyunda her zaman önemli bir faktördür ve oyuncuya her zaman bir fetih duygusu getirir. Herkes sınırlarını aşmak istiyor ve bu, tüm oyunlarınızda en yüksek skorlara yansıyor. Yani yeni bir skor elde ettiğinizde aynı zamanda tam bir tatmin duygusuna da sahip oluyorsunuz ve aynı zamanda ne kadar uzağa giderseniz o kadar farklı eşyalar alacaksınız.Subway Surfers oyunun ücretsiz sürümünü burdan indirebilirsiniz

Subway Surfers modu size eğlenceli bir oyun deneyimi sunar ve her zaman üstesinden gelmeniz gereken belirli tehlikeleri beraberinde getirir. Her zaman ideal olarak üstesinden gelmeniz gereken yerlerde görünen engel bölümleri olacaktır. Aynı zamanda, metro Surfers modunda oyuncuların deneyimleyebileceği birçok heyecan verici şey olacak. Bu yüzden her zaman harika bir deneyim sunar ve her yerde rahatlama bulabilirsiniz.

Subway Surfers Android Apk Nasıl İndirilir?

APK dosyasını indirmek aslında oldukça basit.Sayfamızda bulunan apk uzantılı dosyaları indirmek için Şimdi İndir Butonu ile   Subway Surfers oyunu indirebilirsiniz.İndirmeye Başlamak için yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmektedir. Subway Surfers  indirme işlemi tamamlandıktan sonra android oyununuzu hileli ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

Subway Surfers Android Apk Nasıl Yüklenir?

  • Ücretsiz internet cafe simulator oyununu buradan indirin
  • Ayarlar sayfasına girin.
  • Güvenlik bölümünü açın.
  • Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğini seçin.
  • APK dosyasını indirin.
  • APK dosyasını kurun.
  • Kurulum Sürecini Başlatın

Not: Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin değerlidir.Oyunu İndirdiğinizde veya Kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum yapabilir
veya Mesaj gönderebilirsiniz.Teşekkürler

Sitemizden ayrıca eğlenceli bir macera oyunu olan Poppy Playtime Chapter APK oyununun hileli sürümünü indirebilirsiniz.

 

 

Subway Surfers Apk Tüm Sürüm

Apk İndir