Bugün sizlere 2020’nin en ilginç oyunlarından biri olan Among Us Oyunundan bahsedelim. Son günlerin en popüler oyunlarından biridir. Son zamanlarda tüm dünyada en çok indirilen oyun olmayı başardı. Ve şu anda büyük bir oyuncu kesimi Among Us oynamaya devam ediyor. CoronaVirus Pandemisi insanları evde kalmaya zorlandı ve sosyalleşme ve dışarı çıkma kısıtlandı. Bu nedenle, birçok insan eğlence ve eğlence için mobil oyun oynamaya başvurdu. Bu yazımızda sizlere Among Us Mod Apk hakkında bilgi vereceğiz.

Among Us MOD APK Son Sürüm

Genel olarak, uygulama şimdiye kadar 100 milyondan fazla kez indirildi ve Google PlayStore’da 4,1 milyon yorumdan 4,5 yıldız alarak insanların bu oyunu ne kadar sevdiğini vurguladı. Oyunun 2021’de de zirvede kalması bekleniyor. Peki oyunu insanlar için bu kadar çekici ve bağımlılık yapan şey nedir? Bunu anlamak için oyun hakkında biraz daha bilgi verelim.

Among Us Oyunu Hakkında

Among Us oyunu heyecan verici, maceralı ve gizemli bir oyundur, muhtemelen tüm bölgelerden ve yaşlardan insanlar bu oyunu büyük bir heyecanla oynuyor. Her oyunda 4 ila 10 oyuncu olabilir, bunlardan bazıları mürettebat arkadaşı, diğerleri sahtekar olacaktır.

Oyunun sunucusu, bir oyunda kaç tane sahtekar olacağına karar verir. Oyun başladığında, tüm oyuncular hareket etmeye hazır bir uzay gemisinde olacak. Yol boyunca mürettebatlara tamamlamaları için çeşitli görevler verilir. Sahtekarlar, görevlerini tamamlamadan önce etrafta dolaşıp mürettebatı öldürmek zorundadır. Mürettebattan hiçbirinin öğrenmemesi için cinayetleri gizemli bir şekilde tamamlamak zorundalar.

Among Us Hile Apk İndir

Among Us Hile Apk İndir

Among Us Oyunun Amacı nedir?

Sonunda, sahtekarlar tüm cinayetleri mürettebat görevlerini tamamlayamadan ve mürettebatı haberdar etmeden gerçekleştirebilirse, o zaman kazanır. Öte yandan, Mürettebat arkadaşları, sahtekârları tespit edebilir veya öldürülmeden önce görevlerini tamamlayabilirse, kazanan onlar olacaktır. İhanete ve takım çalışmasına dayanan ilgi çekici ve eğlence dolu bir yolculuk ve oynamaya başladığınızda kesinlikle keyif alacaksınız.

Among Us Oyunun Özellikleri

Among Us oyunu, arkadaşlarınızla özel bir odada çevrimiçi veya yerel olarak oynanabilir. Özel bir oda oluşturmak kolaydır ve tek yapmanız gereken oyun kodunu arkadaşlarınızla paylaşmaktır ve onlar aynı anda katılabilirler. Benzer şekilde, çevrimiçi oynayabilirsiniz ve oyun sizi Amerika, Avrupa, Avustralya ve Asya’dan rastgele oyunculara bağlayacaktır.

Among Us Haritalar

Oyunu oynayabileceğiniz üç harita vardır, bunlar arasında The Skeld (bir uzay gemisi), Mira HQ (bir karargah binası) ve Polus (bir gezegen üssü) bulunmaktadır. Sizi memnun eden herhangi bir haritayı seçebilirsiniz. Ayrıca karakteriniz için seçebileceğiniz birçok kostüm, evcil hayvan ve şapka var. Ayrıca karakterinizi kişiselleştirmek için 12 renk seçeneği de mevcuttur. Oyun birden fazla dilde mevcuttur ve tüm kontroller ekranda sağlanır.

Among Us Oyun Sorunları

Popülerliğine rağmen, oyunda kullanıcılar için çok sinir bozucu birçok hata ve sorun var. Sık karşılaşılan sorunlardan bazıları şunlardır:

Sunucu Sorunları – Milyonlarca oyuncunun aynı anda oynaması nedeniyle, Hakkımızda oyun sunucuları sürekli baskı altındadır ve bunun sonucunda birden fazla hata ortaya çıkar. Bir sunucu hatası olduğunda görüntülenen en yaygın mesajlardan biri “Güvenilir Paket 1” dir.

Birden Fazla Reklam – Oyun ücretsiz olduğundan, birçok reklam birçok kullanıcı için çok rahatsız edici görünüyor.

Benzer Karakter – Birçok kullanıcı, her zaman bir ekip arkadaşı olduklarından ve asla bir ekip arkadaşı olma fırsatına sahip olmadıklarından şikayet etti, bu da bazen çok rahatsız edici.

Zor Görevler – Pek çok kullanıcı, bazı mürettebat üyelerinin görevlerinin çok zor olduğundan ve sahtekarların onları kolayca öldürüp kazanmalarına izin verdiği için çileden çıkarıcı ve sinir bozucu olduğundan şikayet etti.

Bunların yanı sıra, diğer birçok zorluk, sorun ve sorun, işleri sıkıcı ve sinir bozucu hale getirir. Oyuncular, arkadaşlarını yenerek arkadaşlarına karşı övünme haklarını kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışırlar, ancak yapamazlar.

Siz de mücadele ediyorsanız ve daha fazla oyun kazanmak ve arkadaşlarınızı yenmek istiyorsanız, o zaman sizin için bir çözümümüz var. Ne olduğunu öğrenelim.

Among Us Mod APK 2020.11.17 Hilesi

Among Us Mod APK, Among Us APK’nin bazı avantajlar ve ekstra özellikler getiren modifiye versiyonudur. Oyuncunun orijinal oyunda bulamadığı ek avantajlara izin verir. Oyunu oynamanızı kolaylaştırır ve kolayca kazanmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, orijinal oyunda ödenen çeşitli aksesuarlara ve bonuslara ücretsiz erişim sağlar.

Dahası, uygulamanın modifiye edilmiş sürümünde herhangi bir sorun veya hatayla karşılaşma olasılığınız daha düşüktür. Şimdi Among Us Mod APK’nin bazı ayırt edici özelliklerine bir göz atalım ve tüm sorunlarınızı nasıl çözebileceğini ve arkadaşlarınıza karşı daha fazla oyun kazanmanızı nasıl sağlayacağını anlayalım.

Among Us İmposter Hilesi Özellikler

Reklam Yok – Among Us MOD Menü APK’sinin modlanmış sürümünde reklam yok.

Ücretsiz Aksesuarlar – Among Us Menüsü MOD ile şapka, görünüm ve evcil hayvan gibi aksesuarları ücretsiz olarak alırsınız. Herhangi bir kısıtlama olmaksızın istediğiniz aksesuarlardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yasaklı Odalara Yeniden Katıl – Orijinal Among Us APK’de, yasaklandığınız odalara yeniden katılamazsınız. Ancak Among Us Mod APK ile tekrar yasaklı odalara girmeniz bile mümkün.

No-Kill Cooldown – Among Us Mod Imposter APK, kendi başınıza çift veya üçlü öldürme yapabileceğiniz bu harika özelliği sağlar. Bununla hayaletleri ve sohbetleri görebilir, bu da becerilerin gerçekleştirilmesini ve mürettebatın sahtekarını belirlemeyi kolaylaştırır.

Artan Oyuncu Vizyonu – Among Us Modlu APK Imposter hack, oynama kolaylığı için oyun içi vizyonunuzu artırır.

Always Impostor Hack – Bu, istediğiniz zaman sahtekar olmanızı sağlar. Bu, saatlerce tekrar tekrar mürettebat olmaktan bıkan oyuncular için gerçekten yararlıdır.

Oyuncu Hızını Artırın – Among Us hack Menu APK ile oynadığınız karakterin hızını kolayca kontrol edebilirsiniz. Rakipleriniz farkına varmadan hızını artırabilir ve kolayca kaçabilirsiniz.

Lithing Hack – Işıkların kapalı olması önemli değil. Mod apk sürümü, ışıklar olmadan düzgün görmenizi sağlar. Sonuç olarak? Hiçbir oyuncu bizden saklanamaz.

Hayaletler görünür – Size Hayaletler hakkında söylediklerimizi hatırlıyor musunuz? Pekala, Aramızın mod apk versiyonunda görülebilirler. Senden saklanamazlar. Ek olarak, sohbetleri izleme ve oyunu kolayca kazanma gücüne de sahipsiniz.

Wallhack – Among Us en son mod apk sürümü, oyuncuların diğer oyuncuların etkinliklerine herhangi bir nesne veya duvardan şahit olmalarını sağlayan wallhack özelliğini içerir. Bu özellik bize normal oyunculara göre bir avantaj sağlıyor.

Among Us Mod Apk

Bunların yanı sıra, Among Us Mod Menüsü Always Imposter APK ile birlikte birçok özellik geliyor. Bunu yükleyerek, arkadaşlarınız veya rakibiniz başarınızın arkasındaki sırrı bilmeden kısa sürede bir kazanan olabilir ve istediğiniz zaman oynayabilirsiniz. Bu Among Us MOD APK dosyasını indirmek için sabırsızlanıyorsanız, aşağıdaki bağlantıdan oyunu indirin.

Among Us MOD APK İndir 2020.11.17

Daha fazla Hileli Oyun Apk İndirmek İçin Tıklayın