GTA 5, Los Santos polis kuvvetinden kaçınmaya adanmıştır. Onlardan etkili bir şekilde kaçmak ve onlardan kaçınmak için, dünya haritası hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olmanız ve polisleri nerede göreceğinizi bilmeniz gerekir. Ama karakollar nerede GTA 5?

Tehlikeli Los Santos şehrinde 11 polis karakolu var. Bu kılavuz, 11’in hepsinin konumlarını kapsayacak ve nasıl göründüklerine dair kısa açıklamalar verecektir.

Her polis karakolu iki amaca hizmet eder: hem polis memurlarını hem de araçları barındırın ve tutuklandığınızda sizin için yeniden doğma noktası olarak hareket edin. Yakalanırsanız, en yakın polis departmanında yeniden doğarsınız ve biraz para kaybedersiniz.

Polis Karakolları Nerede Bulunur? GTA V

Bu binaların her biri tek oyunculu olarak bulunabilir ve GTA Çevrimiçi. Bu istasyonların birçoğu aynı zamanda çevrimiçi soygunlar için ilk çıkış noktaları olarak da işlev görür. Polis karakolu yerlerinin tam haritası aşağıdadır.

Tüm polis karakollarının yerlerini gösteren Los Santos haritası.

Kunduz Çalı Korucu İstasyonu

Beaver Bush Range İstasyonu şurada yer almaktadır: Baytree Canyon Yolu ve Marlowe Drive, içinde üzüm ağacı tepeleri. Şehrin hemen kuzeyinde. Bina, etrafını saran geniş bir verandaya sahip açık kahverengi bir renktir.

Davis Şerif İstasyonu

Büyük, iki katlı tuğla bina Masumiyet Bulvarı’nın güney tarafı, Davis Bulvarı ve Roy Lowenstein Bulvarı arasında, Davis Şerif İstasyonu. Los Santos’ta, oto haczi yanında ve önünde iki büyük palmiye ağacı var.

Del Perro Polis Karakolu

Del Perro Polis Karakolu şurada yer almaktadır: Del Perro İskelesi, lunaparkın yanında. Bu istasyon, binanın köşesindeki Los Santos mührünü içeren büyük sarı bayrakla kolayca tanınır.

La Mesa Polis Karakolu

üzerinde bulunan La Mesa’nın popüler caddesi, La Mesa Polis Karakolu, göze çarpan bebek mavisi çatılı tek katlı bir karakoldur. Kaldırımın yanında devasa bir “Polis Departmanı” tabelası var.

Mission Row Polis Karakolu

Mission Row Polis Karakolu, bölgedeki “ana” karakoldur. GTA 5. Bu oyundaki tek erişilebilir istasyon, oyuncuların içeri girip keşfedebileceği anlamına gelir. Tek oyunculuda herhangi bir kapıdan veya çatıdan girilebilir. İçinde GTA Çevrimiçi, sadece arka kapıdan ve çatıdan girilebilir.

Üç katlı modern tarzda bir yapıdır. Mission Row’da çalışıyor Vespucci Bulvarı ile Atlee Caddesi’nin doğu uçları arasında.

Paleto Körfezi Şerif Ofisi

Paleto Körfezi Şerif Ofisi’nin doğu tarafında binaya bağlı bir tuğla İlçe Hapishanesi ve önünde büyük bir otopark var. Şerif Ofisi yer almaktadır Paleto Körfezi’ndeki Route 1 ve Paleto Bulvarı’nın kesişimi.

Rockford Hills Polis Karakolu

Rockford Hills Polis Karakolu şurada bulunabilir: Rockford Tepeleri, ekli Rockford Hills Belediye Binası (NS Eastbourne ve Abe Milton Parkway’in kesişimi kuzeybatı tarafında).

Sandy Shores Şerif İstasyonu

Sandy Shores Şerif Karakolu ile bir kompleksi paylaşıyor. Sandy Shores Tıp Merkezi. Binanın bulunduğu Elhamra Yolu ve çok büyük, ama tek hikaye.

Vespucci Sahil Polis Karakolu

Vespucci Sahil Polis Karakolu, cam dış cepheye sahip dairesel bir komplekstir. istasyon Vespucci Plajı’nda, güney tarafına yakın.

Vespucci Polis Karakolu

Vespucci’deki ana polis karakolu, Vespucci Polis Karakolu’dur. San Andreas Bulvarı, South Rockford Drive ve Vespucci Bulvarı ile komşudur..

Vespucci Bulvarı üzerinde, beton duvara “İtaat Et ve Hayatta Kal” mottosu resmedilmiş bir otopark girişi bulunmaktadır.

Vinewood Polis Karakolu

Vinewood Polis Karakolu, Downtown Vinewood’dadır. Elgin Bulvarı ve Vinewood Bulvarı’nın köşesi. Çatıda bir helikopter pisti var.

İster polisten kaçmak, ister önceki bir baskının intikamını almak, ister başına buyruk bir polisi çalıp Los Santos’un etrafında uçmak istiyor olun, bu 11 polis karakolu konumu sizin için paha biçilmez olmalıdır. GTA 5 maceralar. Grand Theft Auto 5 hakkında daha fazla bilgi için rehber merkezimize gitmeyi düşünün!

.