SIEGE: Apocalypse – Bu gerçek zamanlı 1v1 askeri kart savaş oyununu mobil cihazınızda oynamanız için nedenler

Her dünyanın sonu senaryosu bir yerde başlar ve SIEGE: Apocalypse’de oyuncular War Commander Universe’nin ilk günlerini keşfedecek ve oynayacaklar. Tümü gerçekçi ve cesur askeri temalı bir dünyada geçen savaş alanında destenizi kurarken Scarlet Brigade’e karşı savaşın ve heyecan verici PvP maçlarına katılın.

Tanklar ve füzeler kullanarak rakiplerinizi havaya uçurmak yeterince çekici görünmüyorsa, bugün KIXEYE’nin 1v1 kart savaşçısına dalmanız için birkaç neden daha burada bulabilirsiniz.

 

Derin güverte inşa mekaniği

SIEGE: Apocalypse’de her yeni Komutan, destansı görevlerini Birimler ve Taktiklerden oluşan bir başlangıç ​​destesiyle başlatacak. Özel operasyonlar ve yükseltilebilir birimler arasında Roketatar Birlikleri, Tüfekçiler, Savaş Tankları, Dikenli Tel Çitler vb. bulunur. Bu kartların her birinin, oyuncuların savaş alanında rakiplerini yenmek için yararlanabilecekleri farklı güçlü ve zayıf yönleri vardır.

Oyuncular, Badlands’deki Scarlet Brigade’e karşı kuşatmaya başlayacaklar. Kazanan savaşlar, eşit şekilde yönetmeniz gereken Birimler ve Taktikler toplamanıza olanak tanır, çünkü hafif piyade ve ağır zırh arasında iyi bir denge, her aşamada ilerlemenize yardımcı olacaktır. Sonunda, savaşta oyununuzu gerçekten geliştirebilmeniz için Helikopterler ve Dronlar gibi daha fazla kart yakında size sunulacak.

Gerçek zamanlı, yakın gelecekteki savaş 

Hızlı, yüksek adrenalinli maçlar için tasarlanan SIEGE: Apocalypse, oyuncuların içlerindeki taktikçiyi açığa çıkarabilecekleri adrenalin pompalayan gerçek zamanlı savaşlar sunar. Komutanlar, kapsamlı zaferler elde etmek için tek bir birime çok fazla güvenmeden destelerinde çok çeşitli kartlar bulmak zorunda kalacaklar.

Farklı Birimler savunma pozisyonlarını işgal edebilir, bazıları ise oyun tarzınıza bağlı olarak ordunuzun verimliliğini artırır. Göreve ve araziye bağlı olarak farklı stratejilerle her şeyi özgürce değiştirebilir, dünyanın dört bir yanından başka bir oyuncuyla savaşırken veya skor tablolarında en üst noktayı hedefliyor olsanız da heyecan verici savaşlar yapabilirsiniz.

Eğlenceli ortak oyun

Çok oyunculu özelliklerden bahsetmişken, oyun aynı zamanda savaştayken bile sosyalleşmeyi sağlayan kooperatif oyununa sahiptir. Oyuncular ittifaklara katılabilir ve arkadaşlarıyla oynayabilir veya savaşları mümkün olan en verimli şekilde nasıl kazanacaklarına dair taktikleri paylaşabilirler.

Örneğin, uygun piyade zırh dengesi ve stratejik çeşitlilik, farklı türde savaşları kazanmanın anahtarıdır. Her zaman kazanmanın tek bir yolu yoktur, bu yüzden düşmanlarınızı kaba kuvvetle kolayca alt edemezsiniz – üstün stratejiye sahip olan kazanır.

Tabii ki, bu aynı zamanda skor tablolarına hakim olmanın sabit olmadığı anlamına da geliyor – herkes herkesi devirebilir ve sezonluk PvP merdivenlerinde en üst sırayı alabilir. Örneğin, savaş ilerledikçe Tedarik sürüsü yapan bir oyuncu her zaman kazanmak için en iyi taktiğe sahip olmayabilir.

War Commander dünyasında ilgi çekici bilgi genişlemesi

War Commander 2011’de piyasaya çıktığından beri, SIEGE: Apocalypse’in bugün yararlandığı geniş bir evrende oyuncuları çekiyor. Oyuncular, ilk Rogue grubunun dünyayı nasıl çöküşe getirdiği hakkındaki gerçeği keşfedebilir ve oyunun güncellemeleri gelecekte ortaya çıktıkça anlatının bitleri ve parçaları ortaya çıkacaktır.