PUBG Mobile 1.2 güncellemesi nihayet 12 Ocak’ta karşınızda. Oyunun hayranları yeni özelliklerden yeterince yararlanamıyor gibi görünüyor. En son güncelleme, yeni bir silah olan FAMAS da dahil olmak üzere PUBG Mobile dünyasına tonlarca değişiklik getirecek. Güvenlik ve görüş modeli, ateşli silah dengeleme, yeni oyun modları ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun içi iyileştirmeler de geliyor.

PUBG Mobile topluluk ekibinin bir üyesi olan Hata 403, Discord mesajında şöyle bir mesaj paylaşıyor:
“1.2.0 güncellemesi şu anda yavaşça kullanıma sunuluyor ve şu adresteki herkesin kullanımına sunulacak: App Store 12 Ocak 03:00 ; Google Play 12 Ocak 06:00 ; Diğer desteklenen platformlar 12 Ocak 10:00. ”

Bu küresel güncellemenin dosya boyutu da ortaya çıktı. Bununla ilgili daha fazla ayrıntı için okumaya devam edin.

Android ve iOS için PUBG Mobile 1.2 güncelleme dosya boyutu

PUBG Mobile 1.2 güncellemesi, Android cihazlar için en az 615 MB depolama alanına ihtiyaç duyacaktır. Bu arada, iOS sürümü 1.5 GB isteyecek. Oyuncular, çevrimiçi olur olmaz Google Play Store veya Apple App Store’dan doğrudan indirebilirler. Dahası, bu güncelleme için oyunun sunucularının bakımına gerek yoktur. Oyuncular güncelleme çalışırken PUBG Mobile’ın keyfini çıkarmaya devam edebilir.

Pubg Mobile Yeni Güncelleme ödülleri neler?

Kullanıcılar ayrıca 12 Ocak ile 17 Ocak arasında oyunu güncelledikleri için ödüller alacaklar. Ödüller aşağıdaki gibidir:

  • 2.888 BP
  • 100 AG
  • Acolyte of Justice Sırt Çantası (3d)

Oyunun daha eski sürümlerine sahip oyuncular, oyunu güncelleyenlerle takım oluşturamaz. Bu nedenle, aynı şeyi yapmak için oyunlarını güncellemeleri gerekir.

Pubg Mobile Güncelleme notları

PUBG Mobile 1.2 Runic Power güncelleme yama notundaki birkaç dikkate değer nokta:

  • Runic Power Gameplay (12 Ocak – 7 Mart)
  • Güç Zırhı Modu (5 Şubat’ta EvoGround’da Başlıyor)
  • Metro Royale: Onur (12 Ocak’tan itibaren)
  • Temel performans iyileştirmeleri
  • Ateşli silah dengeleme: Bolt Action Sniper Rifle güçlendirildi