Alien Invasion Apk oyunu hileli olarak oynamak için sitemizden full sürümünü indirebilirsiniz. Savaşa katılmaya hazır olun

Dosya Boyutu: 130
Mevcut Sürüm: 1,0,7
Son Güncelleme: 3 Aralık 2022

Hayatta kalma rpg macera oyunlarının veya rol yapma boşta eğlenceli oyunların hayranı mısınız? Alien Invasion APK, türlerin bir karışımını sunar. İşte ve evde sıkılmak için hayatta kalma uzaylı oyunumuzu indirin. Muhteşem oyunun keyfini çıkarın. Garip hissedin ve evrimin sırlarını keşfedin, ardından tüm insanlığı yok edin!

 

Alien Invasion Apk Son Sürüm indir

2042 uzaylı istilası ve herkesi ve her şeyi yemeye başlarlar. Korku canavarı dev bir örümceğe benziyor ve durdurulması imkansız. Aylaklar diyarında ölümsüz bir tehdittir. Bu rol yapma oyunu her yerde, her zaman mevcuttur ve – en iyisi – ücretsizdir! Bu çevrimdışı oyun tamamen örümceğin evrimi ve büyümesiyle ilgilidir. Bu uzaylıyı bir örümcek veya ksenomorf olarak tanımlayabilirsek, eğlenceli bir çevrimdışı oyun olacak. Onlar yemek yemeyi seven ve asla kimseyi esirgemeyecek eski uzaylılardır.

Hikayemizin ana düşmanı, diğer filmlerdeki bir örümceğe veya ksenomorfa benzeyen bir yaratıktır; ancak insanlığa yardım etmek yerine hepsini yutup yok etmeye çalışır. Yakın çevrenizdeki herhangi bir şeyi avlayarak bu anlamsız maceraya katılın. Alien Invasion Apk oyununda Ölü alan kavramına aşina mısınız? Hayatta kalma oyunumuz her yönüyle korkunç! Öte yandan, belki biraz daha az. Sen oldukça büyük bir uzaylı örümceksin ve her şey senin ellerinde… şey, dokunaçlar. Örümcek olduğunuz için yaratıklardan kaçınmanıza veya onlara ateş etmenize gerek yok. Oyunun hilesiz sürümün google play‘den idirebilirsiniz.

Sitemizden ayrıca Poppy Playtime Chapter APK oyununun hileli sürümünü bulabilirsiniz.

Alien Invasion Apk Tüm Sürüm

Poppy Play Time Apk İndir

Oyun İzi Apk İndir