Nulls Brawl Apk Oyunu Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Özel kostümler toplayın ve farkınızı ortaya koyun. Nulls Brawl evreninin dört bir yanındaki gizemli mekanlarda savaşın.

Dosya Boyutu: 187MB
Mevcut Sürüm: 31.81
Son Güncelleme: 16.01.2021
Nulls Brawl Stars Apk İndir

Yeni Nulls Brawl 31.81 Apk Sürümü

Çok Sayıda Oyun Modu Barındıran Null Brawl 31.81 Sürümünün detaylarına gelirsek
  • Elmas Kapmaca (3’e 3): Takım çalışmasıyla rakip takımı yenmek gerekiyor. Kazanmak için 10 elmas toplayıp elde tutmalısınız. Yok edilen oyuncular elmasları düşürüyor.
  • Hesaplaşma (Tek/Çift): Herkesin kendi başına olduğu ve hayatta kalmaya çalıştığı oyun modu. Savaşçınız için haritadaki güçlendiricileri topluyorsunuz. Bir arkadaşınızla veya tek başınıza oynayın. Şimdiye kadarki en eğlenceli savaşta son savaşçı olmaya çalışın. Herkes herkese karşı!
  • Savaş Topu (3’e 3): Yepyeni bir oyun modu! Futbol becerilerinizi sergileyin ve diğer takımdan önce iki gol atmaya çalışın. Burada kırmızı kart yok.
  • Ödül Avı (3’e 3): Yıldız kazanmak için rakipleri avlıyorsunuz. Yok edildiğinizde başınızdaki ödül düşmana geçiyor. En fazla yıldıza sahip takım kazanıyor.
  • Soygun (3’e 3): Takımınızın kasasını korurken rakibin kasasını yok etmeye çalışıyorsunuz. Düşmanın hazinesine gizlice veya savaşarak ulaşmak size kalmış.
  • Özel Etkinlikler: Sınırlı süreli özel PvE (oyuncu bilgisayara karşı) ve PvP (oyuncu oyuncuya karşı) oyun modları.
  • Şampiyonluk Mücadelesi: Oyun içi eleme turlarını geçip Brawl Stars e-spor turnuvalarına katılabilirsiniz.

Yeni Savaşçı Amber ile Yeni Maceralar

Güçlü süper özelliklere ile yeni Amber karakteri sahip olduğu hari özellikleri ile yeni maceralar atılın. Çeşit çeşit savaşçı açın ve yükseltin. Savaşçılarınızı yıldız güçleri ve aksesuarlarla daha da güçlü hale getirebilirsiniz! Savaşçılarınızın seviyelerini yükseltebilir, benzersiz kostümler alıp farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Sınırsız Brawl Pass görevleri tamamlayıp savaş kutularını açın, elmas, rozet ve özel Brawl Pass kostümü kazanın! Her sezon yeni içerikler geliyor. Yıldız oyuncu olun genel ve yerel liderlik tablolarında yükselip en iyi savaşçı olduğunuzu gösterin! Sürekli yeni içerikler zamanla yeni savaşçılar, görünümler, haritalar, özel etkinlikler ve oyun modları gelecek.