CarX Street Apk ile gece sokak yarışı dünyasına dalmaya hazır mısınız? Direksiyona geçin, önünüzde devasa bir açık dünya var. Drift, hız, trafik, rakipler. En iyi yarışçı ol!

CarX Street Apk Para Hileli Mod İndir

Sadece bir parmak dokunuşuyla en iyi sokak yarışı sahnesini yakınlaştırabilirsiniz. Hayali yarış arabası garajınızı kilitlemekten keyif alacağınızı içtenlikle umuyorum. Mobil cihazlar için CarX Street hileli  oyununda oyuncular bir etkinlik seçer, garajlarından bir yarış takımı oluşturur ve zafer için yarışırlar. Garajınızı, CarX Street‘teki efsanevi yarış arabalarını en yüksek hızlarda toplamak için yarışarak bir ganimet kasasına dönüştürebilirsiniz.

Basitleştirilmiş kontroller, gaz, fren ve takviye zamanlamasında ustalaşırken iyi vakit geçirmeye odaklanmanızı sağlar ve zaferin anahtarıdır. Aksiyon kameraları tarafından çekilen inanılmaz yakın plan görüntüler yarış adrenalini takip ediyor. Kaldırımı yırttığınızda, dünya nefes kesici 3 boyutlu olarak canlanıyor. CarX Street‘in keyfini çıkarmanın yeni ve özgün bir yolu.

CarX Street Apk İndir

Garajınızı istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde çalıştırabilirsiniz. Kısa yarışlar bir dakikadan az sürerken, en sevdiğiniz arabalarla ve zafere giden birçok yolla daha uzun, anlatı odaklı etkinlikler sizi saatlerce oyalayabilir. Artık aracınızın hızını, frenlemesini ve hızlandırmasını bir parmak dokunuşuyla kolayca kontrol edebilir ve yarışmayı çocuk oyuncağı haline getirebilirsiniz. Aşırı hızlarda yarışma ve rakibi yok etme ihtiyacı duyduğunuz her an, CarX Street mobil apk ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için oradadır.

Restore edilmiş eski model arabalarla kasabayı yarıp geçerken limitlerine kadar hızlanın. Üstünlük için bire bir, noktadan noktaya yarışlarda dünyanın her yerinden oyunculara karşı yarışın. Oyuna eklenen ek özellikler sayesinde eğlence ve heyecan bitmeyecek. Dünyanın en iyi otomobil üreticilerinden elliden fazla resmi aracı satın alabilir, toplayabilir ve özelleştirebilirsiniz. Lamborghinis ve McLaren, Ford ve Nissan gibi Chevrolet ve Dodge Supercars dahil olmak üzere ABD’den Muscle Cars, aynı zamanda sportif Mustang ve Skylines’ın trafiğe çıkması yasal versiyonlarını da yapıyor. Her kategoriden çeşitli araçları bir araya getirin ve bunları Hikaye modunda çeşitli patronları yenmek için kullanın.

CarX Street APK + MOD (Sınırsız Para) İndir

CarX Street’in dinamik ve açık dünya, kendinizi gerçekten özgür bir yarış sokakçısı gibi hissetmenizi sağlayacak. Mücadeleyi üstlenin ve bir Sunset City efsanesi olun. Otobanlarda ve şehir sokaklarında gerçekçi yarışlar, CarX Drift Racing 2’nin yaratıcılarından yüksek hızlı drift yarışları.

Aracın davranışsal fiziği “CarX Teknolojisi”nin tüm arayüzünü ortaya çıkarmanıza izin veren ayrıntılı ayarları kullanarak hayallerinizdeki arabayı monte edin.

Her sokağı Keşfetmeniz gerekiyor: CarX Street mod apk oyununun devasa dünyası ve heyecan verici araba yarışı hiçbiri kayıtsız bırakılmayacak! Sopaları fethedin, maksimum hıza ulaşın

CarX Street Apk Hile MOD Özellikleri

CarX Street Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

  • Sınırsız Para Hilesi
  • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
  • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle CarX Street Apk Hile, sayesinde oyun Para Hileli olacak.

CarX Street Android Apk Nasıl İndirilir?

APK dosyasını indirmek aslında oldukça basit.Sayfamızda bulunan apk uzantılı dosyaları indirmek için Şimdi İndir Butonu ile CarX Street oyunu indirebilirsiniz.İndirmeye Başlamak için yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmektedir. CarX Street indirme işlemi tamamlandıktan sonra android oyununuzu hileli ve ücretsiz bir şekilde oynayabilirsiniz.

 

CarX Street Android Apk Nasıl Yüklenir?

  • Ücretsiz CarX Street oyununu buradan indirin
  • Ayarlar sayfasına girin.
  • Güvenlik bölümünü açın.
  • Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneğini seçin.
  • APK dosyasını indirin.
  • APK dosyasını kurun.
  • Kurulum Sürecini Başlatın

Not: Görüş ve Önerileriniz Bizim İçin değerlidir.Oyunu İndirdiğinizde veya Kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız yorum yapabilir
veya Mesaj gönderebilirsiniz.Teşekkürler

Sitemizden ayrıca eğlenceli bir macera oyunu olan Poppy Playtime Chapter APK oyununun hileli sürümünü indirebilirsiniz.