Battlefield Mobile Apk Full Mod İndir 0.5.119 – Android Oyun Sitemizden Full Erken Erişim Olan Battlefield Mobile Apk Son Sürüm Oyununu Ücretsiz İndirip Oynayabilirsiniz.

Dosya Boyutu: 95MB
Mevcut Sürüm: 0.5.119
Son Güncelleme: 25 Eylül 2021

Battlefield Mobile Apk Full Modu İndirin

Battlefield Mobile Apk, ELECTRONIC ARTS tarafından sunulan bir aksiyon oyunudur. Play Store’da erken erişimdedir ve Türkiye’den indirmeniz şimdilik imkansız. Playmod.store üzerinden indirebilir ve tüm sunuculara erişebilirsiniz. Battlefield Mobile Apk oyuncuların asker olmanın nasıl bir şey olduğunu bildiği, hızlı tempolu ve yoğun bir savaş alanı sunar. Bu nedenle mimari, karakterler, araçlar ve diğer nesneler gibi her şeyi oluşturmak için yeni nesil grafik motorlarını kullanır.

Oyunun detaylarına bakacak olursak Battlefield Mobile’da oyuncuların daha önce hiç görmediği bir savaş alanı inşa etme potansiyelinde öne çıkıyor. Ayrıca, büyük oyuncu katılımıyla daha fazla mod sunar ve hedefleri gerçekleştirmek için her donanım, araç ve harita özelliğini kullanmalarını sağlar. Ayrıca, oyunun derinliği ve rekabet gücü mutlaktır, oyunculara birçok farklı oyun stili verir veya görevleri tamamlamak için küçük takımlara katılır.

Battlefield Mobile Apk

Battlefield Mobile,da ekip kurun. Siz ve ekibiniz hem yeni hem de tanıdık haritalara ve modlara saldıracaksınız. Otantik silahlar ve araçlardan oluşan bir teçhizat oluşturun. Tanklar ve ATV’ler gibi güçlü araçların kontrolü için savaşın. Büyük ölçekli çevresel yıkımla savaş alanını yok edin. Savaş yetenekleri her zaman büyüyor ve size toplu savaş kapasitesi veriyor.

Battlefield’ın ünlü olduğu aynı vahşi durumları ve patlayıcı gözlükleri deneyimleyin. ATV’nizde çöken bir kuleyi geride bırakın, roketatar ateşlerken bir binadan paraşütle atlayın veya düşmanlarınızı tankınızla yok ettiğiniz bir binanın enkazının altına gömün. Her maç unutulmaz.

Her harita ve mod aracılığıyla diğer birinci şahıs nişancı oyunlarında benzersiz stratejik oyun deneyimi yaşayın. Assault, Support, Medic veya Recon – sınıfınızı siz seçin. Geniş bir koleksiyondan özel teçhizatınızı oluşturun: Silahlar, sınıfa özel araçlar ve daha fazlası. En güçlü silahınız, kişisel oyun tarzınıza uygun sınıf ve teçhizattır. Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Battlefield Mobile indir ve bu oyun ile ilgili deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

Battlefield Mobile Apk Son Sürüm 2021

Playmod android oyun sitemizden indirdiğiniz Battlefield Mobile Apk 0.5.119 en son sürüm versiyonudur. Güncel ve son sürüm oyun ve uygulamalar için bizi twitter ve intagram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

 • TAKTİKSEL: Taktiksel çeviklik için yürüyerek gidin.
 • DESTROY: Patlayıcı hız için bir ATV’ye komutanlık yapın.
 • GİZLİ: Yakın dövüş silahlarıyla gizlice öldürün.
 • SAVAŞ TANKLARI: Zırhlı bir tankta bir şok ve korku kampanyası yürütün.
 • SANDBOX: Sizin sandbox, sizin kurallarınız. Karada, denizde ve havada savaş.
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

Battlefield Mobile oyununda Erken Erişim kullanabilmeniz için Battlefield Mobile oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk sayesinde hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

Battlefield Mobile Apk Hile MOD Özellikleri

Battlefield Mobile Apk, bazı değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan kontrol edin.

 • Full Mod
 • Erken Erişim
 • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
 • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz olarak erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle Battlefield Mobile Apk Hile, sayesinde oyun Full olacak.

Battlefield Mobile Apk Nasıl İndirilir?

Playmod.Store ile Android Oyun ve Uygulamalar nasıl indirilir. Apk uzantılı dosyaları indirmek için ilgili sayfada bulunan Şimdi İndir butonu ile Battlefield Mobile oyununu indirebilirsiniz. Yönlendirilen sayfada altı saniye beklemeniz gerekmekte. Battlefield Mobile Apk Hile Android Oyunu, Ücretsiz Apk indir ve Paylaş

Battlefield Mobile Apk Nasıl Yüklenir?

Basit ve kolay anlaşılır adımları izleyin:

 1. Battlefield Mobile Apk buradan indirin.
 2. Apk dosyasını dosya yöneticisinden açın.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin ve kurulumunu etkinleştirin.
 4. Kurulum düğmesine dokunun.
 5. Arkadaşlarınızla paylaşın.

Not: İndirme veya kurulumla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, çekinmeyin ve aşağıya yorum yapın. Teşekkür ederim.

Ayrıca son zamanların en popüler oyunu olan Brawl Stars Apk Hile sürümünü denemenizi tavsiye ediyorum.

Battlefield Mobile Apk Tüm Sürüm

Battlefield Mobile Apk Apk İndir

Battlefield Mobile Apk

Battlefield Mobile Apk