PUBG Mobile’ın 17. Sezonu şu anda yarı yolda ve oyuncuların zevk aldığı birçok güncellemeyle geldi. Ancak, mevcut sezon önümüzdeki ay sona erecek ve daha da iyi bir sezon 18 yayınlanacak. Yaklaşan Sezon 18 Royale Pass’ın çıkış tarihi bir şekilde onaylandı ve aşağıda makalede bahsedilecek.

Yeni sezon düşer düşmez çok ihtiyaç duyulan bazı yeni içerikler yayınlanacaktır. Üstelik yeni bir Royale Pass da alacağız. Bunların tümü aşağıda ayrıntılı olarak anlatacağız. Bu yüzden sonuna kadar okumanızı tavsiye ederiz.

PUBG’nin her yeni sezonu, mevcut olanın Royale Pass’ı geçtikten sonra yayınlanır. 17. oyunun RP’si 17 Mart’ta sona erecek. Her RP iki ay boyunca çalışır ve en sonuncusu 17 Ocak’ta yayınlandı. Önümüzdeki ay sona erdiğinde, yeni sezon iki ila üç gün içinde düşecek. Tahmin edilen çıkış tarihi 18-21 Mart. Görüldüğü gibi, yeni baskının çıkmasına hala çok zaman kaldı. Bundan önce tüm görevleri ve Sezon 17 RP’nizi tamamladığınızdan emin olun.

Sezon 18 Royale Pass Sıfırlama

Sezon 18’in Royale Geçidi, pek çok harika ve destansı ödülle iyi bir geçiş olacak. Ödüller beta sürümünde görüldü, ancak orijinal sezon düştüğünde biraz değişebilir.

Güncellenen Royale Pass’ın ücretsiz ve iki premium çeşidi olacak. Her oyuncu için ücretsiz bir tane mevcut olacak. Elite Pass ve Elite Pass Plus olarak adlandırılan ücretli varyantlar ise sırasıyla 600 ve 1800 UC’ye mal olacak.

Sıra ve İstatistik Sıfırlama

İki ay sonra yeni bir sezon geldiğinde, tüm oyuncuların rütbeleri ve istatistikleri sıfırlanır. Sonuç olarak, zirveye ulaşmak için tekrar çalışmak zorunda kalacaklar.