Sucker Punch Productions, 5 Şubat’ta PS4 için Ghost of Tsushima Güncellemesi 1.20’yi yayınladı. Güncelleme, çoğunlukla hata düzeltmelerini ve burada ve orada birkaç optimizasyon ayarlaması içeriyor. Yama, esas olarak oyun için yayınlanan bir co-op çok oyunculu oyun modu olan Ghost of Tsushima: Legends için getirilmiştir.

Ghost of Tsushima, bugüne kadar beş milyondan fazla kopya satan PS4 için en çok oy alan bir oyun haline geldi. Şaşırtıcı bir şekilde, geliştiriciler oyun için sürekli olarak içerik güncellemeleri ve hata düzeltmeleri yaparak oyunları hala iyi destekleniyor.

Ghost Of Tsushima Güncellemesi 1.20 Genel Hata Düzeltmeleri

Ghost of Tsushima 1.20 Güncellemesi için resmi yama notları. Güncelleme yalnızca PS4’te mevcuttur ve dosya boyutu yaklaşık 690 MB’dir.

Geliştiricilerin güncelleme hakkında söyledikleri: ”Ghost of Tsushima: Legends için çeşitli hata düzeltmeleri de dahil olmak üzere Ghost of Tsushima için 1.20 Yaması kullanıma sunuldu.”

Ghost Of Tsushima’ya yapılan sürekli hata düzeltmelerini seviyor musunuz? Neyse ki, oyun aylar boyunca çok daha kararlı hale geldi ve hem PS4 hem de PS5’te harika çalışıyor. En son oyun güncellemeleri ve haberler hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Oyunizi.com sitemize göz atın.