Ay Yeni Yılı etkinliği dün Brawl Stars’ta başlatıldı ve giriş yapan oyuncular mağazada hediyeler alacak. Tam gelişmiş bir etkinlikten daha fazlası, temalı kozmetikler ve bir kullanıcı arayüzünün yeniden dekore edildiği bir kutlama. Yeni bir renk paleti ile birlikte, giriş müziği de temaya uyacak şekilde karıştırıldı.

Ay Yeni Yılı, Brawl Stars ne getiriyor?

Mağazaya çeşitli temalı ürünler eklendi. Oyuncular, 49 mücevher karşılığında beş öğenin yanı sıra yeni ve geri dönen Ay Yeni Yılı görünümlerinden oluşan bir Ay Dövüş Pimi Paketi satın alabilirler.

Dumpling Darryl, Kraliyet Ajanı Colt ve Lion Dance Brock, 17 gün boyunca mağazada kalacak. Özel bir satış ayrıca 10,99 $ karşılığında 80 Mücevher, 900 Altın ve sekiz Mega Kutu satın almanıza izin verir.

Son olarak, tüm oyuncular bugün giriş yaparak, madeni paralar ve özel bir Pin dahil olmak üzere mağazada ücretsiz hediyeler talep edebilecekler. Aynı yöntemi kullanarak yarın ücretsiz bir Mega Box talep etme şansına sahip olacaklar.

Brawl Stars’ta Yeni Ay Yılı Geri Döndü!

Bu arada, beşinci sezon devam ediyor ve daha 59 gün kaldı. Jeton kazanmak ve Battle Pass seviyelerini kazanmak için günlük ve sezonluk görevler tamamlanabilir. Nulls Brawl oynatma listesine gelince, Boss Fight sınırlı süreli oyun modu Danger Zone, iki gün içinde partiye girecek. Büyük olanlar denge değişimleri Bo, Jessie, Bea, Edgar ve Byron için 8 Şubat’ta canlı sunuculara da vurdular. Ancak, güncellemeye hiçbir fayda dahil edilmedi.

Oyuncuların 12 Şubat Cuma günü Twitter üzerinden bir anket aracılığıyla oyuna hangi cihazların eklenmesini istediklerine oy vermek için birkaç saatleri kaldı. Poco, Gene, Rosa ve Bay P. arasında seçim yapabilirler.